Brest – Bordeaux – 05.02.2020 19:00

Brest přivítá ve středu v 19:00 v rámci 23. kola Francouzské Ligue 1 na Stade Francis-Le Blé Bordeaux. Oba týmy dělí v tabulce čtyři příčky, domácí jsou aktuálně na čtrnáctém místě ligové tabulky, hosté drží desátou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 2:2 dělbou bodů. V minulém kole hostující tým z Bordeaux ztratil remízou dva body s Olympikem. Naopak domácí Brest prohrál s Dijonem. Nejlepším střelcem Brestu je Irvin Cardona s pěti brankami. V týmu hostů z Bordeaux je nejlepším zakončovatelem Jimmy Briand se šesti góly. Hráči Brestu v této sezóně vyhráli pět z jedenácti domácích zápasů. Hostující hráči Bordeaux na venkovních hřištích vyhráli čtyři z jedenácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Brest vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,5 góly v jednom zápase. Hosté z Bordeaux na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,3 branky. Domácí Brest v tomto ročníku odehrál sedm zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Bordeaux odehrál šest zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Bordeaux je pevná, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz