Brest – Saint Etienne – 16.02.2020 17:00

V neděli nás čeká 25. kolo Francouzské Ligue 1 a v něm se o body utkají Brest a Saint Etienne. Svěřenci domácího trenéra Oliviera Dall’Oglia jsou aktuálně na třináctém místě ligové tabulky, hosté okupují patnáctou pozici. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 1:1 dělbou bodů. Brestu se v posledním ligovém kole proti Rennes ne úplně dařilo, když ztratil remízou dva body, jde již o druhou remízu v řadě. Hostující Saint Etienne naopak ztratilo všechny body s Montpelliere, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o třetí prohru v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Brest Irvin Cardona s pěti góly a za Saint Etienne Denis Bouanga, který se trefil sedmkrát. Hráči Brestu v této sezóně vyhráli pět ze dvanácti domácích zápasů. Hosté ze Saint Etienne venku uhráli čtyři výhry ze dvanácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Brest vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,5 góly v jednom zápase. Hosté ze Saint Etienne na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1 branku. Brest ze čtyřiadvaceti zápasů v této sezóně v osmi nevstřelil žádný gól, Saint Etienne neskórovalo také v osmi zápasech. Defenziva hostujícího Saint Etienne není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,3 gólu na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední tři zápasy v řadě. Domácí v posledních dvou zápasech v řadě remizovali. Domácí Brest má na svém stadionu průměr 1,5 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 1 branku na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz