Brest – Saint Etienne – 21.11.2020 17:00

Brest přivítá v sobotu v 17:00 v rámci 11. kola Francouzské Ligue 1 na Stade Francis–Le Blé Saint Etienne. Svěřenci domácího trenéra Oliviera Dall’Oglia jsou aktuálně na třináctém místě ligové tabulky, hosté okupují patnáctou pozici. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Brestu a zápas ovládli domácí z Brestu 3:2. V minulém kole hostující tým ze Saint Etienne ztratil všechny body s Lyonem, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o šestou prohru v řadě. Naopak domácí Brest vyhrál s Lille. Nejlepšími zakončovateli jsou za Brest Romain Faivre se třemi góly a za Saint Etienne Romain Hamouma, který se trefil také třikrát. Hráči Brestu v této sezóně vyhráli tři z pěti domácích zápasů. Hosté ze Saint Etienne venku uhráli jednu výhru z pěti zápasů. Brest je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 1,8 góly na zápas. Oproti tomu Saint Etienne není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1 branka na utkání. Brest z deseti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelil žádný gól, Saint Etienne neskórovalo ve čtyřech zápasech. Defenziva hostujícího Saint Etienne není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,2 gólu na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně šesti proher. Domácí Brest má na svém stadionu průměr 1,8 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 1 branku na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz