Brest – Amiens – 25.01.2020 20:00

Francouzská Ligue 1 má na programu 21. kolo, ve kterém v sobotu ve 20:00 hostí Brest tým Amiens. V tomto utkání se střetne čtrnáctý s osmnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok sedm bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Amiens 1:0. V minulém kole hostující tým z Amiens ztratil remízou dva body s Reimsem. Naopak domácí Brest vyhrál s Toulouse. Nejlepším střelcem Brestu je Irvin Cardona se čtyřmi brankami. V týmu hostů z Amiens je nejlepším zakončovatelem Stiven Mendoza s pěti góly. Hráči Brestu v této sezóně vyhráli čtyři z deseti domácích zápasů. Hosté z Amiens venku uhráli jednu výhru z deseti zápasů. V této ligové sezóně domácí Brest vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,5 góly v jednom zápase. Hosté z Amiens na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,1 branky. Brest z dvaceti zápasů v této sezóně v šesti nevstřelil žádný gól, Amiens neskórovali ve třech zápasech. Defenziva hostujících Amiens není příliš pevná, průměrně obdržela 2,0 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,3 gólu na zápas. ‌Domácí hráči Brestu mají v tabulce o 7 bodů víc a jsou tedy mírným favoritem, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz