Montpelliere – Dijon – 25.01.2020 20:00

Francouzská Ligue 1 má na programu 21. kolo, ve kterém v sobotu ve 20:00 hostí Montpelliere tým Dijonu. Domácí tým Montpelliere je aktuálně se třiceti body na šesté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o deset příček níž na šestnácté pozici, když získali jednadvacet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo remízou 2:2. V posledním ligovém kole hráči Montpelliere vyhráli s Amiens, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě, stejně tak hosté z Dijonu vyhráli s Lille. Nejlepšími zakončovateli jsou za Montpelliere Andy Delort se sedmi góly a za Dijon Julio Tavares, který se trefil čtyřikrát. Hostující Dijon na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jen jeden zápas, domácí Montpelliere na svém stadionu v této sezóně vyhrálo sedm zápasů. Montpelliere je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelilo 1,9 góly na zápas. Oproti tomu Dijon není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 0,4 branky na utkání. Montpelliere z dvaceti zápasů v této sezóně v šesti nevstřelilo žádný gól, Dijon neskóroval v deseti zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1 branku na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,1 branky na zápas. Domácí mají formu a v posledních dvou zápasech vyhráli. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce domácí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz