Brno – České Budějovice – 06.12.2020 14:00

Další, v pořadí již 10. kolo 1. české fotbalové ligy nabídne střetnutí mezi Brnem a Českými Budějovicemi, které se odehraje v neděli od 14:00 na Srbské. V tomto utkání se střetne šestnáctý s dvanáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok čtyři body. Brnu se v posledním ligovém kole proti Slavii ne úplně dařilo, když ztratilo remízou dva body, jde již o druhou remízu v řadě. Hostující České Budějovice také remizovaly a přišly o dva body s Plzní. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Brna je Peter Štepanovský, který dal dva góly, za České Budějovice se dvakrát prosadil Benjamin Colic. Hráči Brna v této sezóně nevyhráli žádný z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Českých Budějovic na venkovních hřištích vyhráli jeden ze čtyř zápasů. Brno není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelilo 0,8 góly na zápas. Naopak České Budějovice jsou na zápasech venku postrachem, jejich brankový průměr je 2 branky na utkání. Domácí Brno v tomto ročníku odehrálo dva zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Českých Budějovic odehrál čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujících Českých Budějovic není příliš pevná, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2,1 gólu na zápas. Domácí se v posledních dvou zápasech rozešli se soupeři smírně remízou. Brnu se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Českých Budějovic zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz