Cádiz – Granada – 04.10.2020 18:30

V pátém kole Španělské LaLigy se spolu v neděli na Estadio Ramon de Carranza od 18:30 utkají Cádiz a Granada. Domácí tým Cádizu je aktuálně se šesti body na osmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o jednu příčku níž na deváté pozici, když získali šest bodů. Cádizu se v posledním ligovém kole proti Athleticu Bilbao dařilo a bral plný počet bodů. Hostující Granada naopak ztratila všechny body s Atleticem Madrid. Nejlepšími zakončovateli jsou za Cádiz Alvaro Negredo s jedním gólem a za Granadu Yangel Herrera, který se trefil také jedenkrát. Hostující Granada na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrála žádný zápas, domácí Cádiz na svém stadionu v této sezóně nevyhrál žádný zápas. Granada není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1 branku na venkovní zápas, Cádiz má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0,5 branky na zápas. Domácí Cádiz v tomto ročníku odehrál jeden zápas, ve kterém nevstřelil žádnou branku, hostující tým Granady neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Defenziva hostující Granady není příliš pevná, průměrně obdržela 2,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,2 gólu na zápas. Domácí Cádiz na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz