Cagliari – Bergamo – 05.07.2020 19:30

V neděli nás čeká 30. kolo Italské Serie A a v něm se o body utkají Cagliari a Bergamo. Oba týmy dělí v tabulce pět příček, domácí jsou aktuálně na devátém místě ligové tabulky, hosté drží čtvrtou příčku. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácího Cagliari 0:2. Cagliari se v posledním ligovém kole proti Bologně ne úplně dařilo, když ztratilo remízou dva body. Hostující Bergamo naopak získalo maximum bodů s Neapolí, hosté jsou rozjetí, jde již o sedmou výhru v řadě za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Cagliari Joao Pedro se sedmnácti góly a za Bergamo Luis Fruto Muriel, který se trefil patnáctkrát. Hráči Cagliari v této sezóně vyhráli šest ze čtrnácti domácích zápasů. Hosté z Bergama venku uhráli devět výher ze čtrnácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Cagliari vstřelilo na domácím hřišti průměrně 2,1 góly v jednom zápase. Hosté z Bergama na venkovních hřištích průměrně vstřelili 2,9 branky. Domácí Cagliari v tomto ročníku odehrálo jen pět zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Bergama odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,3 branky na zápas. Hostující Bergamo drží sérii sedmi výher v řadě. Domácí i hosté jsou v této sezóně v koncovce úspěšní, očekává se, že ani jeden z týmů nevyjde střelecky naprázdno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz