Cagliari – Sassuolo – 18.07.2020 19:30

Italská Serie A má na programu 34. kolo, ve kterém v sobotu v 19:30 hostí Cagliari tým Sassuola. Svěřenci domácího trenéra Rolanda Marana jsou aktuálně na jedenáctém místě ligové tabulky, hosté okupují osmou pozici. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 2:2 dělbou bodů. V minulém kole hostující tým ze Sassuola ztratil remízou dva body s Juventusem. Naopak domácí Cagliari prohrálo se Sampdorií. Snajperem v týmu Cagliari je Joao Pedro, který dal sedmnáct gólů, za Sassuolo se sedmnáctkrát prosadil Francesco Caputo. Hostující Sassuolo na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo šest zápasů, domácí Cagliari na svém stadionu v této sezóně vyhrálo šest zápasů. Sassuolo není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1,4 branek na venkovní zápas, Cagliari ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,8 branky na zápas. Domácí Cagliari v tomto ročníku odehrálo devět zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Sassuola odehrál pouze pět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,7 branky na zápas. Hosté ze Sassuola mají v posledních utkáních lepší formu než domácí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz