Cagliari – Udinese – 26.07.2020 19:30

Další, v pořadí již 36. kolo Italské Serie A nabídne střetnutí mezi Cagliari a Udinese, které se odehraje v neděli od 19:30 v Sardegna Areně. Domácí tým Cagliari je aktuálně s dvaačtyřiceti body na třinácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o dvě příčky níž na patnácté pozici, když získali devětařicet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Udinese 2:1. Cagliari se v posledním ligovém kole proti Laziu Řím nedařilo, když ztratilo tři body. Hostující Udinese naopak získalo maximum bodů s Juventusem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Cagliari Joao Pedro s osmnácti góly a za Udinese Kevin Lasagna, který se trefil desetkrát. Hráči Cagliari v této sezóně vyhráli šest ze sedmnácti domácích zápasů. Hosté z Udinese venku uhráli čtyři výhry ze sedmnácti zápasů. Udinese není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1 branku na venkovní zápas, Cagliari ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,8 branky na zápas. Domácí Cagliari v tomto ročníku odehrálo devět zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Udinese odehrál třináct zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Domácí Cagliari má na svém stadionu průměr 1,8 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 1 branku na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz