Cercle Brugy – Charleroi – 15.12.2020 18:45

Další, v pořadí již 18. kolo 1. belgické ligy nabídne střetnutí mezi Cercle Brugy a Charleroi, které se odehraje v úterý od 18:45 na Stadionu Jana Breydela. Domácí tým Cercle Brugy je aktuálně s osmnácti body na třinácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o osm příček výš na páté pozici, když získali sedmadvacet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Charleroi 3:0. V posledním ligovém kole hráči Cercle Brugy prohráli s Oostende, domácí prožívají těžkou sérii, je to v pořadí už čtvrtá prohra za sebou, naopak hosté z Charleroi vyhráli se Sint Truidense. Nejlepším střelcem Cercle Brugy je Ike Ugbo s osmi brankami. V týmu hostů z Charleroi je nejlepším zakončovatelem Kaveh Rezaei se šesti góly. Hráči Cercle Brugy v této sezóně vyhráli tři z osmi domácích zápasů. Hosté z Charleroi venku uhráli čtyři výhry z osmi zápasů. Cercle Brugy v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,6 branky na zápas, Charleroi zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně 1,8 zásahu. Cercle Brugy ze šestnácti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelilo žádný gól, Charleroi neskórovalo ve třech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,1 branky na zápas. Domácí prožívají v posledních čtyřech zápasech sérii porážek. Mírným favoritem jsou v tomto zápase hostující hráči Charleroi, kteří mají v tabulce náskok 9 bodů, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz