Cercle Brugy – Mouscron–Péruweltz – 24.10.2020 18:30

1. belgická liga má na programu 10. kolo, ve kterém v sobotu v 18:30 hostí Cercle Brugy tým Mouscron–Péruwelz. Oba týmy dělí v tabulce dvanáct příček, domácí jsou aktuálně na šestém místě ligové tabulky, hosté jsou v ligové tabulce poslední. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Cercle Brugy 0:1. Cercle Brugy se v posledním ligovém kole proti Gentu dařilo a bralo plný počet bodů, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě. Hostující Mouscron–Péruwelz naopak ztratilo všechny body s Eupenem a byla to již druhá prohra v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Cercle Brugy Ike Ugbo se čtyřmi góly a za Mouscron–Péruwelz Marko Bakić, který se trefil jedenkrát. Hráči Cercle Brugy v této sezóně vyhráli tři ze čtyř domácích zápasů. Hosté z Mouscron–Péruwelz venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už čtyři zápasy. V této ligové sezóně domácí Cercle Brugy vstřelilo na domácím hřišti průměrně 2,5 góly v jednom zápase. Hosté z Mouscron–Péruwelz na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,5 branky. Cercle Brugy z devíti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelilo žádný gól, Mouscron–Péruwelz neskórovalo v šesti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední dva zápasy v řadě. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve dvou po sobě jdoucích utkáních. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce domácí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz