Cercle Brugy – Sint Truidense – 21.09.2020 20:45

1. belgická liga má na programu 6. kolo, ve kterém v pondělí ve 20:45 hostí Cercle Brugy tým Sint Truidense. Domácí tým Cercle Brugy je aktuálně se šesti body na desáté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o tři příčky níž na třinácté pozici, když získali pět bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Cercle Brugy 0:1. Cercle Brugy v minulém ligovém kole hrálo proti Anderlechtu Brusel a ztratilo všechny body, což bylo již druhé zaváhání v řadě. I klub ze Sint Truidense vyšel z posledního utkání proti Antwerpám naprázdno. Nejlepším střelcem Cercle Brugy je Guy Mbenza se dvěma brankami. V týmu hostů ze Sint Truidense je nejlepším zakončovatelem Yuma Suzuki se dvěma góly. Hráči Cercle Brugy v této sezóně vyhráli jeden ze dvou domácích zápasů. Hosté ze Sint Truidense venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli zatím jen dva zápasy. Sint Truidense není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1 branku na venkovní zápas, Cercle Brugy má na domácím hřišti stejný brankový průměr 1 branky na zápas. Domácí Cercle Brugy v tomto ročníku odehrálo ovšem tři zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Sint Truidense odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Defenziva hostujícího Sint Truidense není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech sérii porážek. Oba týmy nejsou v úvodu sezóny příliš produktivní, je pravděpodobné, že v zápase nepadne víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz