Cercle Brugy – Antwerpy – 19.01.2020 14:30

Cercle Brugy přivítá v neděli ve 14:30 v rámci 22. kola 1. belgické ligy na Stadionu Jana Breydela Antwerpy. Domácí tým Cercle Brugy je aktuálně s jedenácti body na šestnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o dvanáct příček výš na čtvrté pozici, když získali devětařicet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujících Antwerp 3:1. Cercle Brugy v minulém ligovém kole hrálo proti Kortrijku a ztratilo všechny body. Oproti tomu klub z Antwerp remizoval s Anderlechtem Brusel a ztratil dva body, byla to již druhá remíza v řadě. Nejlepším střelcem Cercle Brugy je Stef Peeters s pěti brankami. V týmu hostů z Antwerp je nejlepším zakončovatelem Dieudonné Mbokani Bezua se čtrnácti góly. Hostující Antwerpy na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrály jen tři zápasy, domácí Cercle Brugy na svém stadionu v této sezóně vyhrálo jen tři zápasy. V této ligové sezóně domácí Cercle Brugy vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Antwerp na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,6 branky. Domácí Cercle Brugy v tomto ročníku odehrálo sedm zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Antwerp odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujících Antwerp je pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,1 gólu na zápas. ‌Hosté mají sérii remíz v posledních dvou zápasech. Podle postavení v tabulce jsou favoritem hosté, oba celky dělí 12 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz