Mechelen – Standard Lutych – 17.01.2020 20:30

1. belgická liga má na programu 22. kolo, ve kterém v pátek ve 20:30 hostí Mechelen tým Standardu Lutych. Svěřenci domácího trenéra Woutera Vranckena jsou aktuálně na šestém místě ligové tabulky, hosté okupují pátou pozici. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Mechelenu 1:2. Mechelenu se v posledním ligovém kole proti Mouscron-Péruwelz dařilo a bral plný počet bodů, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě. Hostující Standard Lutych naopak ztratil všechny body s Gentem a byla to již druhá prohra v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Mechelen William Togui se sedmi góly a za Standard Lutych Renaud Emond, který se trefil také sedmkrát. Hráči Mechelenu v této sezóně vyhráli čtyři z deseti domácích zápasů. Hostující hráči Standardu Lutych na venkovních hřištích vyhráli tři z deseti zápasů. V této ligové sezóně domácí Mechelen vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,6 góly v jednom zápase. Hosté ze Standardu Lutych na venkovních hřištích průměrně vstřelili také 1,6 branky. Mechelen z jednadvaceti zápasů v této sezóně v šesti nevstřelil žádný gól, Standard Lutych neskóroval ve dvou zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,1 branky na zápas. ‌Domácí tým Mechelenu vyhrál v posledních dvou zápasech. Hosté mají sérii porážek v posledních dvou zápasech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz