Cercle Brugy – Waregem – 08.11.2020 20:45

V neděli se odehraje 12. kolo 1. belgické ligy, ve kterém se ve 20:45 spolu střetnou Waregem a Cercle Brugy. Oba týmy dělí v tabulce sedm příček, domácí jsou aktuálně na devátém místě ligové tabulky, hosté drží šestnáctou příčku. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Cercle Brugy a zápas ovládli domácí z Cercle Brugy 2:0. Cercle Brugy v minulém ligovém kole hrálo proti Charleroi a ztratilo všechny body. Oproti tomu klub z Waregemu remizoval s Kortrijkem a ztratil dva body. Nejlepšími zakončovateli jsou za Cercle Brugy Ike Ugbo se čtyřmi góly a za Waregem Saido Berahnio, který se trefil dvakrát. Hráči Cercle Brugy v této sezóně vyhráli tři ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Waregemu na venkovních hřištích vyhráli jeden z pěti zápasů. Cercle Brugy je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelilo 2,5 góly na zápas. Oproti tomu Waregem není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1 branka na utkání. Cercle Brugy z deseti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelilo žádný gól, Waregem neskóroval ve třech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,3 branky na zápas. Domácí jsou v koncovce na svém stadionu poměrně produktivní a hostující obrana v této sezóně obdržela průměrně 2,3 branky, hostující Waregem neudrží čisté konto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz