Saint Etienne – Rennes – 26.09.2020 17:00

Saint Etienne přivítá v sobotu v 17:00 ve šlágru 5. kola Francouzské Ligue 1 na Stade Geoffroy-Guichard Rennes. Domácí tým Saint Etienne je aktuálně s deseti body na první pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o jednu příčku níž na druhé pozici, když získali deset bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Rennes 2:1. Saint Etienne v minulém ligovém kole hrálo proti Nantes a ztratilo remízou dva body. Oproti tomu klub z Rennes získal s Monacem tři body a jde již o třetí výhru v dlouhé řadě za sebou. Snajperem v týmu Saint Etienne je Romain Hamouma, který dal tři góly, za Rennes se dvakrát prosadil Sehrou Guirassy. Hráči Saint Etienne v této sezóně vyhráli dva ze dvou domácích zápasů. Hosté z Rennes venku uhráli jednu výhru ze dvou zápasů. V této ligové sezóně domácí Saint Etienne vstřelilo na domácím hřišti průměrně 2 góly v jednom zápase. Hosté z Rennes na venkovních hřištích průměrně vstřelili 2,5 branky. Domácí Saint Etienne v tomto ročníku neodehrálo žádný zápas, ve kterém by nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Rennes také neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,5 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední tři zápasy v řadě. Domácí i hosté jsou v úvodu sezóny v koncovce úspěšní, očekává se, že ani jeden z týmů nevyjde střelecky naprázdno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz