České Budějovice – Bohemians – 25.11.2020 17:00

V odloženém utkání z pátého kola 1. české fotbalové ligy se spolu ve středu na Fotbalovém stadionu na Střeleckém ostrově od 17:00 utkají České Budějovice a Bohemians. Oba týmy dělí v tabulce pouze tři příčky, domácí jsou aktuálně na čtrnáctém místě ligové tabulky, hosté drží jedenáctou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Bohemians 3:2. V posledním ligovém kole budějovičtí hráči vyhráli se Spartou, stejně tak hosté z Bohemians vyhráli s Teplicemi. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Českých Budějovic je Petr Javorek, který dal dva góly, za Bohemians se dvakrát prosadil Petr Hronek. Hráči Českých Budějovic v této sezóně nevyhráli žádný ze tří domácích zápasů. Hostující hráči Bohemians na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už tři pokusy. Bohemians není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelili hostitelům 0,3 branek na venkovní zápas, České Budějovice mají na domácím hřišti stejný brankový průměr 0,3 branky na zápas. Domácí České Budějovice v tomto ročníku odehrály ovšem tři zápasy, ve kterých nevstřelily žádnou branku, hostující tým Bohemians odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,3 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,3 branky na zápas. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz