Lens – Nantes – 25.11.2020 19:00

Ve středu nás čeká odložený zápas 8. kola Francouzské Ligue 1 a v něm se o body utkají Lens a Nantes. Domácí tým Lensu je aktuálně se sedmnácti body na deváté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o pět příček níž na čtrnácté pozici, když získali dvanáct bodů. V minulém kole hostující tým z Nantes ztratil remízou dva body s Metz. Naopak domácí Lens vyhrálo s Dijonem. Snajperem v týmu Lensu je Gael Kakuta, který dal čtyři góly, za Nantes se třikrát prosadil Ludovic Blas. Hostující Nantes na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo jeden zápas, domácí Lens na svém stadionu v této sezóně vyhrálo tři zápasy. Lens v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně 2,2 branky na zápas, Nantes zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 0,8 zásahu. Lens z devíti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelilo žádný gól, Nantes neskórovalo ve třech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Domácí Lens má na domácím hřišti průměr 2,2 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,8 branky na venkovní zápas, Lens v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz