České Budějovice – Boleslav – 14.02.2020 18:00

V pátek se odehraje 21. kolo 1. české fotbalové ligy, ve kterém se v 18:00 spolu střetnou Boleslav a České Budějovice. V tomto utkání se střetne osmý s pátým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhé dva body. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Boleslavi 4:2. České Budějovice v minulém ligovém kole hrály proti Slavii a ztratily všechny body. I klub z Boleslavi vyšel z posledního utkání proti Jablonci naprázdno, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za České Budějovice Ivan Schranz se šesti góly a za Boleslav Nikolai Komlichenko, který se trefil devětkrát. Hráči Českých Budějovic v této sezóně vyhráli pět z deseti domácích zápasů. Hosté z Boleslavi venku uhráli jednu výhru z devíti zápasů. V této ligové sezóně domácí České Budějovice vstřelily na domácím hřišti průměrně 1,5 góly v jednom zápase. Hosté z Boleslavi na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,9 branky. České Budějovice z dvaceti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelily žádný gól, Boleslav neskórovala také ve čtyřech zápasech. Defenziva hostující Boleslavi není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Hostující Boleslav má nelichotivou sérii dvou porážek v řadě. Domácí České Budějovice mají na domácím hřišti průměr 1,5 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,9 branky na venkovní zápas, České Budějovice v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz