České Budějovice – Olomouc – 03.06.2020 18:00

České Budějovice přivítají ve středu v 18:00 v rámci 27. kola 1. české fotbalové ligy na Fotbalovém stadionu na Střeleckém ostrově Olomouc. Oba týmy dělí v tabulce pouze jedna příčka, domácí jsou aktuálně na devátém místě ligové tabulky, hosté drží desátou příčku. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácích Českých Budějovic 1:3. České Budějovice v minulém ligovém kole hrály proti Bohemians a ztratily všechny body, domácí jsou bez formy a jde už o čtvrtou prohru za sebou. I klub z Olomouce vyšel z posledního utkání proti Příbrami naprázdno. Snajperem v týmu Českých Budějovic je Ivan Schranz, který dal osm gólů, za Olomouc se sedmkrát prosadil Jakub Plšek. Hráči Českých Budějovic v této sezóně vyhráli šest ze třinácti domácích zápasů. Hostující hráči Olomouce na venkovních hřištích vyhráli dva ze třinácti zápasů. České Budějovice v této sezóně vstřelily na domácím hřišti průměrně 1,4 branky na zápas, Olomouc zaznamenala na venkovních hřištích průměrně 1,2 zásahu. Domácí České Budějovice v tomto ročníku odehrály sedm zápasů, ve kterých nevstřelily žádnou branku, hostující tým Olomouce odehrál pouze pět zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Olomouce je pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Domácí tým Českých Budějovic prohrál v posledních čtyřech zápasech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz