České Budějovice – Ostrava – 28.02.2020 18:00

Ve třiadvacátém kole 1. české fotbalové ligy se spolu v pátek na Fotbalovém stadionu na Střeleckém ostrově od 18:00 utkají České Budějovice a Ostrava. Svěřenci domácího trenéra Davida Hořejše jsou aktuálně na čtvrtém místě ligové tabulky, hosté okupují pátou pozici. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostující Ostravy 2:1. V posledním ligovém kole budějovičtí hráči vyhráli se Zlínem, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě, naopak hosté z Ostravy remizovali s Jabloncem. Nejlepšími zakončovateli jsou za České Budějovice Ivan Schranz se sedmi góly a za Ostravu Dame Diop, který se trefil šestkrát. Hráči Českých Budějovic v této sezóně vyhráli šest z jedenácti domácích zápasů. Hostující hráči Ostravy na venkovních hřištích vyhráli čtyři z deseti zápasů. Ostrava není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 0,9 branek na venkovní zápas, České Budějovice ovšem mají na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,6 branky na zápas. Domácí České Budějovice v tomto ročníku odehrály jen čtyři zápasy, ve kterých nevstřelily žádnou branku, hostující tým Ostravy odehrál sedm zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,1 branky na zápas. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve dvou po sobě jdoucích utkáních. Domácí České Budějovice mají na svém stadionu průměr 1,6 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,9 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz