České Budějovice – Teplice – 10.06.2020 18:00

1. česká fotbalová liga má na programu 29. kolo, ve kterém ve středu v 18:00 hostí České Budějovice tým Teplic. Domácí tým Českých Budějovic je aktuálně se čtyřiceti body na osmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o čtyři příčky níž na dvanácté pozici, když získali osmadvacet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Českých Budějovic 1:3. V posledním ligovém kole budějovičtí hráči remizovali s Karvinou, naopak hosté z Teplic prohráli s Jabloncem, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejvíc branek v dresu Českých Budějovic vsítil Ivan Schranz, v barvách Teplic dal nejvíc branek Jakub Mareš. Hostující Teplice na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrály jen dva zápasy, domácí České Budějovice na svém stadionu v této sezóně vyhrály sedm zápasů. Teplice nejsou příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelily hostitelům 0,6 branek na venkovní zápas, České Budějovice ovšem mají na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,4 branky na zápas. Domácí České Budějovice v tomto ročníku odehrály osm zápasů, ve kterých nevstřelily žádnou branku, hostující tým Teplic také odehrál osm zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujících Teplic není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední dva zápasy v řadě. Mírným favoritem jsou v tomto zápase domácí hráči Českých Budějovic, kteří mají v tabulce náskok 12 bodů, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz