Charleroi – Cercle Brugy – 31.10.2020 18:30

V sobotu nás čeká 11. kolo 1. belgické ligy a v něm se o body utkají Charleroi a Cercle Brugy. V tomto utkání se střetne třetí s devátým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok čtyři body. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Charleroi, skončil zápas výhrou domácího Charleroi 3:0. V minulém kole hostující tým z Cercle Brugy získal maximum bodů s Gentem, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Naopak domácí Charleroi prohrál s Genkem, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Nejlepším střelcem Charleroi je Kaveh Rezaei s pěti brankami. V týmu hostů z Cercle Brugy je nejlepším zakončovatelem Ike Ugbo se čtyřmi góly. Hráči Charleroi v této sezóně vyhráli tři ze čtyř domácích zápasů. Hosté z Cercle Brugy venku uhráli dvě výhry z pěti zápasů. Cercle Brugy není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1,2 branek na venkovní zápas, Charleroi ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,8 branky na zápas. Domácí Charleroi v tomto ročníku neodehrálo žádný zápas, ve kterém by nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Cercle Brugy odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,3 branky na zápas. Hostující Cercle Brugy drží sérii dvou výher v řadě. Domácím se nedaří a v posledních dvou zápasech padli. Mírným favoritem jsou v tomto zápase domácí hráči Charleroi, kteří mají v tabulce náskok 4 body, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz