Charleroi – Standard Lutych – 01.03.2020 18:00

Charleroi přivítá v neděli v 18:00 v rámci 28. kola 1. belgické ligy na Stade du Pays de Charleroi Standard Lutych. Domácí tým Charleroi je aktuálně s osmačtyřiceti body na čtvrté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o jednu příčku výš na třetí pozici, když získali osmačtyřicet bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stade Maurice Dufrasne a utkání skončilo remízou 1:1. Charleroi se v posledním ligovém kole proti FC Brugám nedařilo, když ztratilo tři body. Hostující Standard Lutych naopak získal maximum bodů s Antwerpami, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Snajperem v týmu Charleroi je Kaveh Rezaei, který dal jedenáct gólů, za Standard Lutych se sedmkrát prosadil Renaud Emond. Hráči Charleroi v této sezóně vyhráli devět ze třinácti domácích zápasů. Hostující hráči Standardu Lutych na venkovních hřištích vyhráli pět ze třinácti zápasů. Charleroi v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,8 branky na zápas, Standard Lutych zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,8 zásahu. Charleroi ze sedmadvaceti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelilo žádný gól, Standard Lutych neskóroval ve třech zápasech. Defenziva hostujícího Standardu Lutych je pevná, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 0,8 gólu na zápas. Hosté mají vítěznou sérii v posledních dvou zápasech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz