Charleroi – Waasland – 25.10.2020 20:45

Charleroi přivítá v neděli ve 20:45 v rámci 10. kola 1. belgické ligy na Stade du Pays de Charleroi Waasland. V tomto utkání se střetne druhý se sedmnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok patnáct bodů. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Charleroi, skončil zápas výhrou domácího Charleroi 2:0. Charleroi se v posledním ligovém kole proti Genku nedařilo, když ztratilo tři body, jde již o jejich druhou prohru v řadě. Hostující Waasland naopak remizoval a přišel o dva body s Genkem. Nejlepším střelcem Charleroi je Kaveh Rezaei s pěti brankami. V týmu hostů z Waaslandu je nejlepším zakončovatelem Heymans se šesti góly. Hostující Waasland na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jeden zápas, domácí Charleroi na svém stadionu v této sezóně vyhrálo tři zápasy. Charleroi v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,8 branky na zápas, Waasland zaznamenal na venkovních hřištích průměrně také 1,8 zásahu. Charleroi z devíti zápasů v této sezóně ze žádného nevyšlo střelecky naprázdno, Waasland neodehrál zápas, kde by nevstřelil alespoň jeden gól. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,8 branky na zápas. Domácím se nedaří a v posledních dvou zápasech padli. Podle postavení v tabulce jsou favoritem domácí, oba celky dělí 15 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz