Charleroi – Waregem – 08.02.2020 18:00

V sobotu nás čeká 25. kolo 1. belgické ligy a v něm se o body utkají Charleroi a Waregem. Oba týmy dělí v tabulce pouze dvě příčky, domácí jsou aktuálně na pátém místě ligové tabulky, hosté drží sedmou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Waregemu 3:1. V posledním ligovém kole hráči Charleroi prohráli s Genkem, naopak hosté z Waregemu vyhráli s Waaslandem. Nejlepším střelcem Charleroi je Kaveh Rezaei s osmi brankami. V týmu hostů z Waregemu je nejlepším zakončovatelem Gianni Bruno s osmi góly. Hráči Charleroi v této sezóně vyhráli sedm z jedenácti domácích zápasů. Hosté z Waregemu venku uhráli tři výhry ze dvanácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Charleroi vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,6 góly v jednom zápase. Hosté z Waregemu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,8 branky. Charleroi ze třiadvaceti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelilo žádný gól, Waregem dokonce neskóroval v devíti zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Domácí Charleroi má na svém stadionu průměr 1,6 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,8 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz