Olympik Marseille – Toulouse – 08.02.2020 17:30

V sobotu nás čeká 24. kolo Francouzské Ligue 1 a v něm se o body utkají Olympik Marseille a Toulouse. Svěřenci domácího trenéra Andrého Villas-Boase jsou aktuálně na druhém místě ligové tabulky, hosté jsou na poslední příčce tabulky. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Olympiku 0:2. Olympik Marseille v minulém ligovém kole hrál proti Saint Etienne a získal maximum bodů za výhru. Oproti tomu klub z Toulouse vyšel z posledního utkání proti Strasbourgu naprázdno. Nejvíc branek v dresu Olympiku vsítil Darío Benedetto, v barvách Toulouse dal nejvíc branek Efthimios Koulouris. Hráči Olympiku v této sezóně vyhráli sedm z jedenácti domácích zápasů. Hostující hráči Toulouse na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už dvanáct pokusů. Toulouse není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 0,8 branek na venkovní zápas, Olympik Marseille ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,5 branky na zápas. Domácí Olympik Marseille v tomto ročníku odehrál šest zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Toulouse odehrál deset zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Toulouse není příliš pevná, průměrně obdržela 2,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 0,9 gólu na zápas. Podle postavení v tabulce jsou favoritem domácí, oba celky dělí 18 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz