Club Brugy – Charleroi – 23.02.2020 14:30

1. belgická liga má na programu 27. kolo, ve kterém v neděli ve 14:30 hostí ve šlágru kola FC Brugy tým Charleroi. V tomto utkání se střetne vedoucí tým s třetím týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok třináct bodů. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 0:0. FC Brugy v minulém ligovém kole hrál proti Waaslandu a získal maximum bodů za výhru. Oproti tomu klub z Charleroi remizoval s Antwerpami a ztratil dva body. Nejlepším střelcem FC Brug je Hans Vanaken s dvanácti brankami. V týmu hostů z Charleroi je nejlepším zakončovatelem Kaveh Rezaei s jedenácti góly. Hráči FC Brug v této sezóně vyhráli deset ze třinácti domácích zápasů. Hostující hráči Charleroi na venkovních hřištích vyhráli čtyři ze třinácti zápasů. FC Brugy je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 2,3 góly na zápas. Oproti tomu Charleroi není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1,5 branky na utkání. FC Brugy ze šestadvaceti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelil žádný gól, Charleroi neskórovalo ve čtyřech zápasech. Defenziva hostujícího Charleroi je pevná, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 0,5 gólu na zápas. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2,3 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz