Club Brugy – Mechelen – 31.10.2020 20:45

FC Brugy přivítají v sobotu ve 20:45 v rámci 11. kola 1. belgické ligy na Stadionu Jana Breydela Mechelen. Svěřenci domácího trenéra Philippe Clementa jsou aktuálně na druhém místě ligové tabulky, hosté okupují patnáctou pozici. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu FC Brug, skončil zápas výhrou domácích FC Brug 3:0. FC Brugám se v posledním ligovém kole proti Leuvenu nedařilo, když ztratily tři body. Hostující Mechelen také ztratil všechny body s Kortrijkem a byla to již druhá prohra v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za FC Brugy Krépin Diatta s pěti góly a za Mechelen Aster Vranckx, který se trefil třikrát. Hráči FC Brug v této sezóně vyhráli tři z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Mechelenu na venkovních hřištích vyhráli jeden ze čtyř zápasů. V této ligové sezóně domácí FC Brugy vstřelily na domácím hřišti průměrně 1,8 góly v jednom zápase. Hosté z Mechelenu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,8 branky. Domácí FC Brugy v tomto ročníku odehrály jen dva zápasy, ve kterých nevstřelily žádnou branku, hostující tým Mechelenu také odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas. Hostující Mechelen má nelichotivou sérii dvou porážek v řadě. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce domácí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz