Cracovie – Bialystok – 20.06.2020 18:00

V sobotu se odehraje 1. kolo nadstavbové části skupiny o titul Polské Ekstraklasy, ve kterém se v 18:00 spolu střetnou Bialystok a Cracovie. Oba týmy dělí v tabulce pouze dvě příčky, domácí jsou aktuálně na pátém místě tabulky nadstavbové části o titul, hosté drží sedmou příčku. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Cracovie, skončil zápas výhrou hostujícího Bialystoku 0:1. Cracovie v minulém ligovém kole hrála proti Plock a ztratila remízou dva body. Oproti tomu klub z Bialystoku vyšel z posledního utkání proti Gliwicím naprázdno. Snajperem v týmu Cracovie je Rafael Guimaraes Lopes, který dal osm gólů, za Bialystok se jedenáctkrát prosadil Jesus Imaz. Hostující Bialystok na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál pět zápasů, domácí Cracovie na svém stadionu v této sezóně vyhrála devět zápasů. Bialystok není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,3 branek na venkovní zápas, Cracovie ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,5 branky na zápas. Cracovie ze třiceti zápasů v této sezóně v sedmi nevstřelila žádný gól, Bialystok neskóroval v osmi zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,0 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,3 branky na zápas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz