Crotone – Spezia – 12.12.2020 15:00

Italská Serie A má na programu 11. kolo, ve kterém v sobotu v 15:00 hostí Crotone tým Speziy. Domácí tým Crotone je aktuálně se dvěma body na dvacáté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o pět příček výš na patnácté pozici, když získali deset bodů. V posledním ligovém kole hráči Crotone prohráli s Neapolí, domácí prožívají těžkou sérii, je to v pořadí už třetí prohra za sebou, stejně tak hosté ze Speziy prohráli s Laziem Řím. Snajperem v týmu Crotone je Nwankwo Simy, který dal tři góly, za Speziu se čtyřikrát prosadil M’Bala Nzola. Hostující Spezia na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála dva zápasy, domácí Crotone na svém stadionu v této sezóně nevyhrálo žádný zápas. Crotone není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelilo 0,4 góly na zápas. Naopak Spezia je na zápasech venku postrachem, její brankový průměr je 1,8 branky na utkání. Crotone z deseti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelilo žádný gól, Spezia neskórovala ve dvou zápasech. Defenziva hostující Speziy není příliš pevná, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,4 gólu na zápas. Domácím se nedaří a v posledních třech zápasech padli. Domácí mají na svém hřišti průměr 0,4 vstřelené góly na utkání, hosté mají vyšší průměr 1,8 branky na zápas venku, hosté ze Speziy v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz