den Haag – Arnheim Vitesse – 18.10.2020 14:30

Nizozemská Eredivisie má na programu 5. kolo, ve kterém v neděli ve 14:30 hostí den Haag tým Arnheimu Vitesse. Oba týmy dělí v tabulce deset příček, domácí jsou aktuálně na čtrnáctém místě ligové tabulky, hosté drží čtvrtou příčku. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu den Haagu, skončil zápas nerozhodně 0:0. den Haagu se v posledním ligovém kole proti Venlu dařilo a bral plný počet bodů. Hostující Arnheim Vitesse také získal maximum bodů s Heraclesem Almelo. Nejlepším střelcem den Haagu je Shaquille Pinas se dvěma brankami. V týmu hostů z Arnheimu Vitesse je nejlepším zakončovatelem Oussama Darfalou se dvěma góly. Hráči den Haagu v této sezóně nevyhráli žádný z jednoho domácího zápasu. Hosté z Arnheimu Vitesse venku uhráli jednu výhru ze dvou zápasů. Arnheim Vitesse není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1 branku na venkovní zápas, den Haag má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0 branky na zápas. den Haag ze čtyř zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelil žádný gól, Arnheim Vitesse neodehrál zápas, kde by nevstřelil alespoň jeden gól. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,5 branky na zápas. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru hostů, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz