den Haag – Heracles Almelo – 29.02.2020 18:30

V sobotu nás čeká 25. kolo 1. nizozemské ligy a v něm se o body utkají den Haag a Heracles Almelo. Svěřenci domácího trenéra Alfonse Groenendijka jsou aktuálně na sedmnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují devátou pozici. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Heraclesu Almelo 4:0. den Haagu se v posledním ligovém kole proti Heerenveenu ne úplně dařilo, když ztratil remízou dva body. Hostující Heracles Almelo naopak získal maximum bodů s Ajaxem Amsterdam. Nejlepšími zakončovateli jsou za den Haag Tomáš Necid se šesti góly a za Heracles Almelo Cyriel Dessers, který se trefil patnáctkrát. Hráči den Haagu v této sezóně vyhráli dva ze dvanácti domácích zápasů. Hostující hráči Heraclesu Almelo na venkovních hřištích vyhráli dva ze dvanácti zápasů. den Haag v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně jen 0,9 branky na zápas, Heracles Almelo zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 0,8 zásahu. den Haag ze čtyřiadvaceti zápasů v této sezóně v devíti nevstřelil žádný gól, Heracles Almelo neskóroval v osmi zápasech. Defenziva hostujícího Heraclesu Almelo není příliš pevná, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,1 gólu na zápas. den Haagu se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Heraclesu Almelo zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz