den Haag – PSV Eindhoven – 15.02.2020 19:45

Den Haag přivítá v sobotu v 19:45 v rámci 23. kola 1. nizozemské ligy na Kyocera Stadium PSV Eindhoven. Domácí tým den Haagu je aktuálně se sedmnácti body na sedmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o dvanáct příček výš na páté pozici, když získali devětařicet bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Philips Stadionu a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z PSV Eindhoven 3:1. den Haagu se v posledním ligovém kole proti Spartě Rotterdam nedařilo, když ztratil tři body. Hostující PSV Eindhoven naopak získal maximum bodů s Willemem II Tilburg. Nejlepšími zakončovateli jsou za den Haag Tomáš Necid se šesti góly a za PSV Eindhoven Donyell Malen, který se trefil jedenáctkrát. Hráči den Haagu v této sezóně vyhráli dva z jedenácti domácích zápasů. Hosté z PSV Eindhoven venku uhráli tři výhry z jedenácti zápasů. PSV Eindhoven není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,5 branek na venkovní zápas, den Haag má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1 branky na zápas. den Haag z dvaadvaceti zápasů v této sezóně v osmi nevstřelil žádný gól, PSV Eindhoven naopak neskóroval jen ve třech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,0 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. ‌Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce hosté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz