Dijon – Lens – 22.11.2020 15:00

Dijon přivítá v neděli v 15:00 v rámci 11. kola Francouzské Ligue 1 na Stade Gaston Gérard Lens. Domácí tým Dijonu je aktuálně se čtyřmi body na dvacáté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o devět příček výš na jedenácté pozici, když získali čtrnáct bodů. V minulém kole hostující tým z Lensu ztratil remízou dva body s Reimsem. Stejně tak domácí Dijon remizoval s Metz a byla to již druhá dělba bodů v řadě. Nejlepším střelcem Dijonu je Mama Samba Balde se dvěma brankami. V týmu hostů z Lensu je nejlepším zakončovatelem Gael Kakuta se čtyřmi góly. Hráči Dijonu v této sezóně nevyhráli žádný z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Lensu na venkovních hřištích vyhráli jeden ze čtyř zápasů. Dijon v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně jen 0,6 branky na zápas, Lens zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně 1,2 zásahu. Dijon z deseti zápasů v této sezóně v šesti nevstřelil žádný gól, Lens naopak neskórovalo jen v jednom zápase. Defenziva hostujícího Lensu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,9 gólu na zápas. Domácí se v posledních dvou zápasech rozešli se soupeři smírně remízou. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz