Dijon – Lille – 16.12.2020 19:00

Ve středu nás čeká 15. kolo Francouzské Ligue 1 a v něm se o body utkají Dijon a Lille. Domácí tým Dijonu je aktuálně s devíti body na dvacáté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o devatenáct příček výš v čele ligy, když získali devětadvacet bodů. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Dijonu a zápas ovládli domácí z Dijonu 1:0. V posledním ligovém kole hráči Dijonu remizovali s Nantes, jde již o druhou remízu v řadě, naopak hosté z Lille vyhráli s Bordeaux, jde o druhou výhru v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Dijon Mama Samba Balde se čtyřmi góly a za Lille Burak Yilmaz, který se trefil šestkrát. Hráči Dijonu v této sezóně nevyhráli žádný ze sedmi domácích zápasů. Hosté z Lille venku uhráli dvě výhry ze šesti zápasů. Dijon v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně jen 0,4 branky na zápas, Lille zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně 1,5 zásahu. Domácí Dijon v tomto ročníku odehrál ovšem osm zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Lille neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Defenziva hostujícího Lille je pevná, průměrně obdržela 0,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Hostující Lille drží sérii dvou výher v řadě. Domácí se v posledních dvou zápasech rozešli se soupeři smírně remízou. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru hostů, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz