Dijon – Lorient – 01.11.2020 15:00

Další, v pořadí již 9. kolo Francouzské Ligue 1 nabídne střetnutí mezi Dijonem a Lorient, které se odehraje v neděli od 15:00 na Stade Gaston Gérard. V tomto utkání se střetne poslední se sedmnáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pět bodů. V posledním ligovém kole hráči Dijonu prohráli s PSG, stejně tak hosté z Lorient prohráli s Olympikem. Nejvíc branek v dresu Dijonu vsítil Aurelien Scheidler, v barvách Lorient dal nejvíc branek Yoane Wissa. Hráči Dijonu v této sezóně nevyhráli žádný ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Lorient na venkovních hřištích vyhráli jeden ze čtyř zápasů. Lorient není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,5 branek na venkovní zápas, Dijon má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0,8 branky na zápas. Dijon z osmi zápasů v této sezóně v pěti nevstřelil žádný gól, Lorient neskóroval ve dvou zápasech. Defenziva hostujícího Lorient není příliš pevná, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2,2 gólu na zápas. Dijonu se na domácím hřišti nedaří a Lorient zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz