Aston Villa – Southampton – 01.11.2020 13:00

Další, v pořadí již 7. kolo Premier League nabídne střetnutí mezi Aston Villou a Southamptonem, které se odehraje v neděli od 13:00 na Villa Parku. Svěřenci domácího trenéra Deana Smitha jsou aktuálně na třetím místě ligové tabulky, hosté okupují sedmou pozici. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů v St Mary’s Stadium a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů ze Southamptonu 2:0. V posledním ligovém kole hráči Aston Villy prohráli s Leedsem, naopak hosté ze Southamptonu vyhráli s Evertonem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Aston Villu Jack Grealish se třemi góly a za Southampton Danny Ings, který se trefil čtyřikrát. Hráči Aston Villy v této sezóně vyhráli dva ze tří domácích zápasů. Hostující hráči Southamptonu na venkovních hřištích vyhráli jeden ze tří zápasů. Southampton není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,3 branek na venkovní zápas, Aston Villa ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,7 branky na zápas. Aston Villa z pěti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelila žádný gól, Southampton neskóroval také v jednom zápase. Defenziva hostujícího Southamptonu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1 gól na zápas. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2,7 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz