Dijon – Montpelliere – 27.09.2020 15:00

V pátém kole Francouzské Ligue 1 se spolu v neděli na Stade Gaston Gérard od 15:00 utkají Dijon a Montpelliere. Oba týmy dělí v tabulce sedmnáct příček, domácí jsou v ligové tabulce poslední, hosté drží třetí příčku. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Montpelliere 2:1. V posledním ligovém kole hráči Dijonu prohráli se Strasbourgem, domácí prožívají těžkou sérii, je to v pořadí už čtvrtá prohra za sebou, naopak hosté z Montpelliere vyhráli s Angers a jde již o třetí výhru v dlouhé řadě za sebou. Nejvíc branek v dresu Dijonu vsítil Aurelien Scheidler, v barvách Montpelliere dal nejvíc branek Téji Savanier. Hráči Dijonu v této sezóně nevyhráli žádný ze dvou domácích zápasů. Hosté z Montpelliere venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli zatím jen jeden zápas. Montpelliere není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1 branku na venkovní zápas, Dijon má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0 branky na zápas. Dijon ze čtyř zápasů v této sezóně ve třech nevstřelil žádný gól, Montpelliere neodehrálo zápas, kde by nevstřelilo alespoň jeden gól. Defenziva hostujícího Montpelliere není příliš pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2 góly na zápas. Domácí tým Dijonu prohrál v posledních čtyřech zápasech. Hosté mají vítěznou sérii v posledních třech zápasech. Podle postavení v tabulce jsou favoritem hosté, oba celky dělí 17 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz