Dijon – Saint Etienne – 06.12.2020 15:00

Francouzská Ligue 1 má na programu 13. kolo, ve kterém v neděli v 15:00 hostí Dijon tým Saint Etienne. Oba týmy dělí v tabulce pět příček, domácí jsou v ligové tabulce poslední, hosté drží patnáctou příčku. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Dijonu, skončilo výhrou hostů ze Saint Etienne 1:2. Dijon v minulém ligovém kole hrál proti Nice a získal maximum bodů za výhru. Oproti tomu klub ze Saint Etienne remizoval s Lille a ztratil dva body. Nejlepším střelcem Dijonu je Mama Samba Balde se čtyřmi brankami. V týmu hostů ze Saint Etienne je nejlepším zakončovatelem Romain Hamouma se třemi góly. Hráči Dijonu v této sezóně nevyhráli žádný ze šesti domácích zápasů. Hosté ze Saint Etienne venku uhráli jednu výhru ze šesti zápasů. Dijon v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně jen 0,5 branky na zápas, Saint Etienne zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 1 zásah. Dijon ze dvanácti zápasů v této sezóně v sedmi nevstřelil žádný gól, Saint Etienne neskórovalo ve čtyřech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,7 branky na zápas. Domácí Dijon na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz