Dijon – Toulouse – 07.03.2020 20:00

Dijon přivítá v sobotu ve 20:00 v rámci 28. kola Francouzské Ligue 1 na Stade Gaston Gérard Toulouse. Domácí tým Dijonu je aktuálně se sedmadvaceti body na sedmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o tři příčky níž na posledním místě, když získali třináct bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Toulouse 1:0. V posledním ligovém kole hráči Dijonu prohráli s PSG, stejně tak hosté z Toulouse prohráli, v posledních kolech jdou od jedné prohry ke druhé, jde již v pořadí o pátou v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Dijon Mama Samba Balde se šesti góly a za Toulouse Efthimios Koulouris, který se trefil čtyřikrát. Hráči Dijonu v této sezóně vyhráli pět ze třinácti domácích zápasů. Hostující hráči Toulouse na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už čtrnáct pokusů. Dijon není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 1,4 góly na zápas. Také Toulouse na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,7 branky na utkání. Domácí Dijon v tomto ročníku odehrál ovšem dvanáct zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Toulouse odehrál čtrnáct zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,1 branky na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli posledních pět zápasů v řadě. Domácí hráči Dijonu mají v tabulce náskok 14 bodů a jsou tedy mírným favoritem, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz