Mechelen – Eupen – 07.03.2020 20:00

V sobotu se odehraje 29. kolo 1. belgické ligy, ve kterém se ve 20:00 spolu střetnou Eupen a Mechelen. Domácí tým Mechelenu je aktuálně s třiačtyřiceti body na šesté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o sedm příček níž na třinácté pozici, když získali devětadvacet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Mechelenu 0:2. Mechelenu se v posledním ligovém kole proti Sint Truidense dařilo a bral plný počet bodů, domácí jsou ve formě, jde již o třetí výhru v řadě za sebou. Hostující Eupen také získal maximum bodů s Mouscron-Péruwelz. Nejlepšími zakončovateli jsou za Mechelen Igor De Camargo Rinck s devíti góly a za Eupen Danijel Milicevic, který se trefil pětkrát. Hráči Mechelenu v této sezóně vyhráli šest ze čtrnácti domácích zápasů. Hosté z Eupenu venku uhráli čtyři výhry ze čtrnácti zápasů. Mechelen je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 1,7 góly na zápas. Oproti tomu Eupen není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 0,9 branky na utkání. Domácí Mechelen v tomto ročníku odehrál sedm zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Eupenu odehrál devět zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Eupenu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve třech po sobě jdoucích utkáních. Domácí Mechelen má na svém stadionu průměr 1,7 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,9 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz