Düsseldorf – Dortmund – 13.06.2020 15:30

Další, v pořadí již 31. kolo Bundesligy nabídne střetnutí mezi Düsseldorfem a Dortmundem, které se odehraje v sobotu od 15:30 v Esprit Areně. Domácí tým Düsseldorfu je aktuálně s osmadvaceti body na šestnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o čtrnáct příček výš na druhé pozici, když získali třiašedesát bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Dortmundu 5:0. V minulém kole hostující dortmundští hráči získali maximum bodů s Herthou, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Naopak domácí Düsseldorf remizoval s Hoffenheimem. Nejvíc branek v dresu Düsseldorfu vsítil Rouwen Hennings, v barvách Dortmundu dal nejvíc branek Jadon Sancho. Hostující Borussia na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála osm zápasů, domácí Düsseldorf na svém stadionu v této sezóně vyhrál čtyři zápasy. Dortmund je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 2,3 branek na venkovní zápas, Düsseldorf má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,1 branky na zápas. Düsseldorf ze třiceti zápasů v této sezóně v devíti nevstřelil žádný gól, Dortmund naopak neskóroval jen ve třech zápasech. Defenziva hostujícího Dortmundu je pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2 góly na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední dva zápasy v řadě. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru hostů, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz