Lokomotiv Záhřeb – Dinamo Záhřeb – 12.06.2020 21:05

1. chorvatská liga má na programu 28. kolo, ve kterém v pátek ve 21:05 hostí v Záhřebském derby Lokomotiv Záhřeb tým Dinama Záhřeb. V tomto utkání se střetne čtvrtý s vedoucím týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok dvaadvacet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Dinama Záhřeb 1:0. V minulém kole hostující tým z Dinama Záhřeb získal maximum bodů s Varaždinem, hosté jsou rozjetí, jde již o pátou výhru v řadě za sebou. Naopak domácí Lokomotiv Záhřeb prohrál s Osijekem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Lokomotiv Záhřeb Lirim Kastrati s devíti góly a za Dinamo Záhřeb Mislav Orsic, který se trefil dvanáctkrát. Hráči Lokomotivu Záhřeb v této sezóně vyhráli devět ze třinácti domácích zápasů. Hosté z Dinama Záhřeb venku uhráli devět výher ze třinácti zápasů. Lokomotiv Záhřeb v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,2 branky na zápas, Dinamo Záhřeb zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně 2,1 zásahu. Domácí Lokomotiv Záhřeb v tomto ročníku odehrál ovšem jedenáct zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Dinama Záhřeb odehrál pouze čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,4 branky na zápas. Hosté mají vítěznou sérii v posledních pěti zápasech. Oba týmy jsou střelecky při chuti, dá se očekávat, že oba vstřelí branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz