Düsseldorf – Mönchengladbach – 15.02.2020 18:30

V sobotu se odehraje 22. kolo Bundesligy, ve kterém se v 18:30 spolu střetnou Mönchengladbach a Düsseldorf. V tomto utkání se střetne šestnáctý se čtvrtým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok dvaadvacet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Mönchengladbachu 2:1. V minulém kole hostující tým z Mönchengladbachu ztratil remízou dva body s Lipskem. Stejně tak domácí Düsseldorf remizoval s Wolfsburgem a byla to již druhá dělba bodů v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Düsseldorf Rouwen Hennings s jedenácti góly a za Mönchengladbach Alassane Plea, který se trefil osmkrát. Hostující Borussia na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála jen čtyři zápasy, domácí Düsseldorf na svém stadionu v této sezóně vyhrál jen tři zápasy. Düsseldorf není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 0,9 góly na zápas. Také Mönchengladbach na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 1,2 branky na utkání. Domácí Düsseldorf v tomto ročníku odehrál sedm zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Mönchengladbachu odehrál pět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Domácí se v posledních dvou zápasech rozešli se soupeři smírně remízou. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru hostů, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz