Düsseldorf – Paderborn – 13.03.2020 20:30

V šestadvacátém kole Bundesligy se spolu v pátek v Esprit Areně od 20:30 utkají Düsseldorf a Paderborn. Domácí tým Düsseldorfu je aktuálně s dvaadvaceti body na šestnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o dvě příčky níž na posledním místě, když získali šestnáct bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Paderbornu 2:0. V minulém kole hostující tým z Paderbornu ztratil všechny body s Kölnem, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o čtvrtou prohru v řadě. Naopak domácí Düsseldorf remizoval s Mainz a byla to již druhá dělba bodů v řadě. Nejvíc branek v dresu Düsseldorfu vsítil Rouwen Hennings, v barvách Paderbornu dal nejvíc branek Streli Mamba. Hostující Paderborn na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jen dva zápasy, domácí Düsseldorf na svém stadionu v této sezóně vyhrál jen tři zápasy. V této ligové sezóně domácí Düsseldorf vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,1 góly v jednom zápase. Hosté z Paderbornu na venkovních hřištích průměrně vstřelili také 1,1 branky. Domácí Düsseldorf v tomto ročníku odehrál sedm zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Paderbornu odehrál pouze pět zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Paderbornu není příliš pevná, průměrně obdržela 2,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2 góly na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech sérii remíz. Také hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně čtyřech proher. Domácí Düsseldorf na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz