Eibar – Cádiz – 30.10.2020 21:00

Eibar přivítá v pátek ve 21:00 v rámci 8. kola Španělské LaLigy na Ipurua Futbol Zelaia Cádiz. Oba týmy dělí v tabulce pět příček, domácí jsou aktuálně na jedenáctém místě ligové tabulky, hosté drží šestou příčku. V minulém kole hostující tým z Cádizu ztratil remízou dva body s Villarrealem. Naopak domácí Eibar vyhrál se Sevillou. Nejlepším střelcem Eibaru je Kike se třemi brankami. V týmu hostů z Cádizu je nejlepším zakončovatelem Alvaro Negredo s jedním gólem. Hráči Eibaru v této sezóně nevyhráli žádný ze čtyř domácích zápasů. Hosté z Cádizu venku uhráli tři výhry ze tří zápasů. Eibar není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 0,2 góly na zápas. Také Cádiz na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 1,3 branky na utkání. Domácí Eibar v tomto ročníku odehrál ovšem tři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Cádizu odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Cádizu je pevná, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 0,9 gólu na zápas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz