Waasland – Gent – 01.11.2020 20:45

V neděli se odehraje 11. kolo 1. belgické ligy, ve kterém se ve 20:45 spolu střetnou Gent a Waasland. Domácí tým Waaslandu je aktuálně se čtyřmi body na sedmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o čtyři příčky výš na třinácté pozici, když získali devět bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Ghelamco Areně a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Gentu 2:0. V minulém kole hostující tým z Gentu ztratil všechny body s Genkem a byla to již druhá prohra v řadě. Naopak domácí Waasland remizoval s Genkem. Nejvíc branek v dresu Waaslandu vsítil Heymans, v barvách Gentu dal nejvíc branek Roman Yaremchuk. Hostující Gent na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jeden zápas, domácí Waasland na svém stadionu v této sezóně nevyhrál žádný zápas. Waasland v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,2 branky na zápas, Gent zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 1 zásah. Domácí Waasland v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým Gentu odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Defenziva hostujícího Gentu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,8 gólu na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou proher. Waaslandu se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Gentu zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz