Elche – Celta – 06.11.2020 21:00

V pátek nás čeká 9. kolo Španělské LaLigy a v něm se o body utkají Elche a Celta. Oba týmy dělí v tabulce sedm příček, domácí jsou aktuálně na desátém místě ligové tabulky, hosté drží sedmnáctou příčku. V minulém kole hostující tým ze Celty ztratil všechny body se San Sebastianem. Stejně tak domácí Elche prohrál s Betisem. Nejlepším střelcem Elche je José Antonio Pomares se dvěma brankami. V týmu hostů ze Celty je nejlepším zakončovatelem Iago Aspas se čtyřmi góly. Hráči Elche v této sezóně vyhráli jeden ze tří domácích zápasů. Hostující hráči Celty na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už čtyři pokusy. V této ligové sezóně domácí Elche vstřelilo na domácím hřišti průměrně 0,7 góly v jednom zápase. Hosté ze Celty na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,5 branky. Elche ze šesti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelilo žádný gól, Celta neskórovala ve čtyřech zápasech. Defenziva hostující Celty není příliš pevná, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,2 gólu na zápas. Oběma týmům se v koncovce příliš nedaří, dá se předpokládat, že nepadnou víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz